Privatumo politika
Įsigaliojimo data: 2019 m. spalio 22 d.

„Vorantex“ („mes“, „mes“ arba „mūsų“) valdo https://vorantex.com svetainę („Paslauga“).

Šis puslapis informuoja jus apie mūsų politiką, susijusią su asmens duomenų rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojate mūsų paslaugą, ir pasirinkimais, kuriuos susiejote su tais duomenimis. Mūsų „Vorantex“ privatumo politika sukurta pasitelkiant nemokamą privatumo politikos generatorių.

Mes naudojame jūsų duomenis Paslaugai teikti ir tobulinti. Naudodamiesi Paslauga sutinkate, kad informacija būtų renkama ir naudojama pagal šią politiką. Jei šioje privatumo politikoje nenurodyta kitaip, šioje privatumo politikoje vartojami terminai turi tas pačias reikšmes kaip ir mūsų taisyklėse ir nuostatose, prieinamose iš https://vorantex.com.

Informacijos rinkimas ir naudojimas

Mes renkame kelių skirtingų tipų informaciją įvairiais tikslais, kad galėtume teikti ir patobulinti mūsų teikiamas paslaugas.

Surinktų duomenų tipai ir asmeniniai duomenys

Naudodamiesi mūsų Paslauga, mes galime paprašyti jūsų pateikti mums tam tikrą asmenį identifikuojančią informaciją, kuri gali būti naudojama norint su jumis susisiekti arba identifikuoti („Asmeniniai duomenys“). Asmeniškai identifikuojamą informaciją gali sudaryti, bet tuo neapsiribojama:

Elektroninio pašto adresas
Vardas ir pavardė
Telefono numeris
Adresas, valstija, provincija, pašto kodas, miestas
Slapukai

Naudojimo duomenys

Mes taip pat galime rinkti informaciją apie tai, kaip pasiekiama ir naudojama paslauga („Naudojimo duomenys“). Šiuos Naudojimo duomenis gali sudaryti tokia informacija kaip jūsų kompiuterio interneto protokolo adresas (pvz., IP adresas), naršyklės tipas, naršyklės versija, mūsų lankomi Paslaugos puslapiai, apsilankymo laikas ir data, tuose puslapiuose praleistas laikas, unikalus Prietaiso identifikatoriai ir kiti diagnostiniai duomenys.

Stebėjimo ir slapukų duomenys

Mes naudojame slapukus ir panašias stebėjimo technologijas, norėdami stebėti mūsų Paslaugų veiklą ir laikyti tam tikrą informaciją.

Slapukai yra failai su nedideliu duomenų kiekiu, kuriuose gali būti anoniminis unikalus identifikatorius. Slapukai į jūsų naršyklę siunčiami iš svetainės ir saugomi jūsų įrenginyje. Stebėjimo technologijos taip pat naudojamos: švyturiai, žymos ir scenarijai informacijai rinkti ir sekti bei mūsų tarnybai tobulinti ir analizuoti.

Galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada slapukas siunčiamas. Tačiau jei jūs nepriimate slapukų, galbūt negalėsite naudoti kai kurių mūsų Paslaugos dalių.

Mūsų naudojamų slapukų pavyzdžiai:

Sesijos slapukai. Savo paslaugų teikimui naudojame sesijos slapukus.

Pirmenybiniai slapukai. Mes naudojame „Preference Cookies“, kad prisimintume jūsų nuostatas ir įvairius nustatymus.

Saugumo slapukai. Mes naudojame saugumo slapukus.

Duomenų naudojimas

„Vorantex“ naudoja surinktus duomenis įvairiais tikslais:

Teikti ir prižiūrėti Paslaugą
Norėdami pranešti jums apie mūsų paslaugos pakeitimus
Norėdami leisti jums dalyvauti interaktyviose mūsų paslaugos ypatybėse, kai pasirenkate tai padaryti
Teikti klientų aptarnavimą ir palaikymą
Pateikti analizę ar vertingos informacijos, kad galėtume patobulinti paslaugą
Norėdami stebėti Paslaugos naudojimą
Techninėms problemoms nustatyti, užkirsti kelią ir jas spręsti
Duomenų perdavimas
Jūsų informacija, įskaitant Asmens duomenis, gali būti perduota kompiuteriams ir laikoma kompiuteriuose, esančiuose ne jūsų valstijoje, provincijoje, šalyje ar kitoje vyriausybinėje jurisdikcijoje, kur duomenų apsaugos įstatymai gali skirtis nuo jūsų jurisdikcijos.

Jei esate ne Lietuvoje ir nusprendžiate mums pateikti informaciją, atkreipkite dėmesį, kad duomenis, įskaitant Asmens duomenis, mes perduodame į Lietuvą ir ten tvarkome.

Jūsų sutikimas su šia privatumo politika ir šios informacijos pateikimas reiškia, kad jūs sutinkate su šiuo perdavimu.

„Vorantex“ imsis visų pagrįstai būtinų priemonių užtikrinti, kad jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios privatumo politikos, o jūsų asmens duomenys nebus perduoti organizacijai ar šaliai, nebent būtų įdiegta tinkama kontrolė, įskaitant jūsų asmens saugumą.

„Vorantex“ nekaupia, nelaiko ir netvarko jūsų asmeninių duomenų daugiau negu yra būtina paslaugoms ar konkrečiai paslaugai suteikti. Asmens duomenys saugomi ir tvarkomi tiek, kiek tai privalomai įpareigoja Lietuvos Respublikos įstatymai ir Europos Sąjungos Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas. Tokie asmens duomenys kaip asmens kodas ir kita svarbi privati informacija sunaikinama nedelsiant, išnykus poreikiui ir būtinybei, arba asmeniui to paprašius žodžiu arba raštu.

Duomenų atskleidimas ir teisėti reikalavimai 

„Vorantex“ gali atskleisti jūsų asmeninius duomenis sąžiningai tikėdama, kad tokie veiksmai yra būtini norint:

Laikytis teisinės prievolės
Norėdami apsaugoti ir ginti „Vorantex“ teises ar nuosavybę
Norėdami užkirsti kelią ar ištirti galimus pažeidimus, susijusius su Paslauga
Siekdami apsaugoti asmeninį Paslaugos vartotojų ar visuomenės saugumą

Duomenų saugumas

Jūsų duomenų saugumas mums yra svarbus, tačiau atminkite, kad nė vienas perdavimo internetu ar elektroninio saugojimo būdas nėra šimtu procentų saugus. Nors mes stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones jūsų Asmens duomenims apsaugoti, mes negalime garantuoti visiško jų saugumo.

Paslaugų tiekėjai

Mes galime įdarbinti trečiųjų šalių įmones ir asmenis, kad palengvintume mūsų Paslaugų teikimą („Paslaugų teikėjai“), teiktume Paslaugas mūsų vardu, atliktume su Paslauga susijusias paslaugas arba padėtume analizuoti, kaip naudojama mūsų Paslauga.

Šios trečiosios šalys turi prieigą prie jūsų Asmens duomenų tik šioms užduotims atlikti mūsų vardu ir yra įpareigotos neatskleisti ar nenaudoti jų jokiems kitiems tikslams.

„Analytics“

Stebėti ir analizuoti mūsų paslaugos naudojimą galime pasitelkdami trečiųjų šalių paslaugų teikėjus.

Google analizė

„Google Analytics“ yra „Google“ siūloma žiniatinklio analizės paslauga, kuri stebi ir praneša apie svetainės lankomumą. „Google“ naudoja surinktus duomenis mūsų paslaugos naudojimui sekti ir stebėti. Šie duomenys yra bendrinami su kitomis „Google“ paslaugomis. „Google“ gali naudoti surinktus duomenis kontekstualizuodama ir suasmenindama savo paties reklamos tinklo skelbimus.

Įdiegę „Google Analytics“ naršyklės priedą, galite atsisakyti leisti savo veiklą „Google Analytics“ pasiekti paslaugą. Priedas neleidžia „Google Analytics JavaScript“ (ga.js, analytics.js ir dc.js) dalytis informacija su „Google Analytics“ apie apsilankymų veiklą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Google“ privatumo praktiką, apsilankykite „Google“ privatumo ir sąlygų tinklalapyje: https://policies.google.com/privacy?hl\u003dlt

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų tinklalapyje gali būti nuorodų į kitas mūsų neveikiančias svetaines. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos jūsų lankomos svetainės privatumo politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Vaikų privatumas

Mūsų įmonė nesikreipia į jaunesnius nei 18 metų asmenis („Vaikai“).

Mes sąmoningai nerenkame asmens identifikavimo informacijos iš asmenų, jaunesnių nei 18 metų. Jei esate vienas iš tėvų ar globėjų ir žinote, kad jūsų vaikai pateikė mums asmens duomenis, susisiekite su mumis. Jei sužinosime, kad surinkome Asmeninius duomenis iš vaikų nepatikrinę tėvų sutikimo, imsimės priemonių pašalinti šią informaciją iš savo serverių.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Kartkartėmis galime atnaujinti savo privatumo politiką. Apie visus pasikeitimus pranešime paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje.

Mes pranešime jums el. Paštu ir (arba) žinomu pranešimu apie mūsų paslaugas, prieš įsigaliojant pakeitimui, ir atnaujinsime „įsigaliojimo datą“ šios privatumo politikos viršuje.

Patariama periodiškai peržiūrėti šią Privatumo politiką, jeigu būtų pakeitimų. Šios privatumo politikos pakeitimai įsigalioja paskelbus šį puslapį.

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, susisiekite su mumis:

El. Paštu: info@vorantex.com